$1,401,660
- Land
- 18.01 Acres
- $77,827 per Acre
18804 Zac Lentz Pkwy, Victoria, TX 77905
18804 Zac Lentz Pkwy, Victoria, TX 77905$1,401,660
18804 Zac Lentz Pkwy, Victoria, TX 77905
18804 Zac Lentz Pkwy, Victoria, TX 77905$249,885
000 N Vine St, Victoria, TX 77901
000 N Vine St, Victoria, TX 77901$54,900
857 Sendera Loop, Victoria, TX 77904
857 Sendera Loop, Victoria, TX 77904$239,900
43 Ironwood Rd, Victoria, TX 77904
Adam Olsen eXp Realty, LLC
$168,500
2903 Gayle St, Victoria, TX 77901
Ernest Guajardo RE/MAX Land & Homes
$164,500
471 Old Goliad Rd, Victoria, TX 77905
Tanya Cox Shaw Realty
$324,800
3 Dentler Tract 3 Rd, Meyersville, TX 77974
3 Dentler Tract 3 Rd, Meyersville, TX 77974$135,000
350 Grand Ave, Placedo, TX 77977
Santos Figueroa Pooley Land & Realty Company
$587,005
1103 Berger Rd, Victoria, TX 77905
1103 Berger Rd, Victoria, TX 77905$139,999
505 Avenue C, Victoria, TX 77901
The Zaplac Group Coldwell Banker D'Ann Harper
$137,900
1017 W Nueces St, Victoria, TX 77901
George Alexander GC Real Estate LLC
$235,000
204 Cherokee Ln, Victoria, TX 77901
Corri Urban Shaw Realty
$595,000
23409 NW Zac Lentz Pkwy, Victoria, TX 77905
Melvin Chaloupka RE/MAX Land & Homes
$125,000
255 Salt Grass Ln, Victoria, TX 77904
255 Salt Grass Ln, Victoria, TX 77904$74,900
1008 E Red River St, Victoria, TX 77901
1008 E Red River St, Victoria, TX 77901$649,900
52 Old Bloomington Rd N, Victoria, TX 77905
The Zaplac Group Coldwell Banker D'Ann Harper
$150,000
233 Indiana St, Victoria, TX 77905
John Urbano Cornerstone Properties
$184,999