$1,560,000 Sold Jul 17, 2025
820 Cavalier Dr, Virginia Beach, VA 23451
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 3,700 Sq Ft
- Built 1973
Last Sold Summary
- $422/SF
- 36 Days On Market
Current Estimated Value $1,585,203
Last Listing Agent Justin Acosta Howard Hanna Real Estate Svcs.
820 Cavalier Dr, Virginia Beach, VA 23451