$95,000 Sold Jan 30, 2026
1514 12th St S, Virginia, MN 55792
- 3 Beds
- 1 Bath
- 969 Sq Ft
- Built 1938
Last Sold Summary
- $98/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $97,240
Last Listing Agent Darcie Novak My Place Realty, Inc.
1514 12th St S, Virginia, MN 55792