$149,000
- Land
- 3.19 Acres
- $46,708 per Acre
Lot 15 Admirals Way, Glade Hill, VA 24092
Lot 15 Admirals Way, Glade Hill, VA 24092$149,000
Lot 15 Admirals Way, Glade Hill, VA 24092
Lot 15 Admirals Way, Glade Hill, VA 24092$419,900
3 Seagrass Ct, King George, VA 22485
3 Seagrass Ct, King George, VA 22485$249,900
LOT 236 Marina Bay Dr, Penhook, VA 24137
LOT 236 Marina Bay Dr, Penhook, VA 24137$89,900
Lot 26 Palmetto Bluff Rd, Hardy, VA 24101
Lot 26 Palmetto Bluff Rd, Hardy, VA 24101$599,000
75 Edgewood Dr, Mineral, VA 23117
Lori Noland
KW Realty Lakeside
(540) 781-0746
$385,000
1304 Lakeview Dr, Cross Junction, VA 22625
Robert Adams
Weichert Realtors - Blue Ribbon
(540) 210-7666
$135,000
Lot 18 Covenant Way, Bumpass, VA 23024
Lot 18 Covenant Way, Bumpass, VA 23024$90,000
Lot 42 Lakewatch Cir, Moneta, VA 24121
Lot 42 Lakewatch Cir, Moneta, VA 24121$499,800
181 Haulover Dr, Montross, VA 22520
Michelle Smith
RE/MAX Supercenter
(804) 993-9241
$577,150
345 Cambridge Ct Unit A 4, Hardy, VA 24101
Kyla Steffens
KELLER WILLIAMS REALTY LYNCHBURG
(540) 426-0360
$299,950
380 Lakeshore Terrace Rd, Hardy, VA 24101
Rose Dudley
LICHTENSTEIN ROWAN, REALTORS(r)
(540) 596-5208
$239,999
90 1 Chinkapin Dr Unit 1, Stephens City, VA 22655
Beth Waller
Keller Williams Realty/Lee Beaver & Assoc.
(540) 530-4693
$180,000
194 Boomerang Loop, Mineral, VA 23117
194 Boomerang Loop, Mineral, VA 23117$407,500
426 Westport St, Norfolk, VA 23505
Andy Gomez
Iron Valley Real Estate HR
(757) 693-5703
$45,000
102 Southwood, Cross Junction, VA 22625
102 Southwood, Cross Junction, VA 22625$1,699,900