$375,000
- Land
- 31.41 Acres
- $11,939 per Acre
0 Tanners Unit VAMA2002612, Orange, VA 22960
0 Tanners Unit VAMA2002612, Orange, VA 22960$375,000
0 Tanners Unit VAMA2002612, Orange, VA 22960
0 Tanners Unit VAMA2002612, Orange, VA 22960$1,195,000
1015 Redbud Rd, Winchester, VA 22603
Ryan Rice Keller Williams Capital Properties
$129,000
LOT 84 Mitchell Rd Unit 84, Bloxom, VA 23308
LOT 84 Mitchell Rd Unit 84, Bloxom, VA 23308$299,000
10401 Carriage Rd Unit C, Providence Forge, VA 23140
Heather Hayes Bashlor Howard Hanna William E Wood
$262,000
6601 Whispering Meadow Trail, Spotsylvania Courthouse, VA 22551
6601 Whispering Meadow Trail, Spotsylvania Courthouse, VA 22551$1,499,900
736 Shelleys Rd, Bristol, VA 24202
Steven Hobbs, Jr. Matt Smith Realty
$89,092
0 Mountain Creek Road (Rt 628) (Tract: Bk3208-2), Meherrin, VA 23954
0 Mountain Creek Road (Rt 628) (Tract: Bk3208-2), Meherrin, VA 23954$149,500
2797 Oakland Rd, Louisa, VA 23093
2797 Oakland Rd, Louisa, VA 23093$360,000
45ac Plain View Ln, Shacklefords, VA 23156
45ac Plain View Ln, Shacklefords, VA 23156$245,000
150 Mount Olive Rd, Amherst, VA 24521
Jennifer Moore Keller Williams
$22,900
Lot 120 Northumberland Hwy, Reedville, VA 22539
Lot 120 Northumberland Hwy, Reedville, VA 22539$259,000
873 Entry Run Rd, Stanardsville, VA 22973
will Brown Montague, Miller & Company
$422,000
TBD Abilene Rd, Charlotte Courthouse, VA 23923
TBD Abilene Rd, Charlotte Courthouse, VA 23923$120,000
287 Merritt Ln, Altavista, VA 24517
287 Merritt Ln, Altavista, VA 24517$139,900
17584 Burnt Cabin Trail, Chilhowie, VA 24319