$3,497,120
- Land
- 87 Acres
- $40,197 per Acre
0 Chestnut Grove Ln, Browns Corner, VA 22473
0 Chestnut Grove Ln, Browns Corner, VA 22473$3,497,120
0 Chestnut Grove Ln, Browns Corner, VA 22473
0 Chestnut Grove Ln, Browns Corner, VA 22473$3,495,000
219 Red Fox Ln, Weems, VA 22576
Emily Carter Jim & Pat Carter Real Estate
$3,495,000
114 Archers Hope Rd, Williamsburg, VA 23185
Lata Lovell Twiddy Realty
$3,495,000
1025 Goodluck Rd, Kilmarnock, VA 22482
Karin Andrews Shaheen, Ruth, Martin & Fonville Real Estate
$3,495,000
6801 Crutchfield St, Falls Church, VA 22043
Gabrielle Crowe TTR Sotheby's International Realty
$3,495,000
1565 Forest Villa Ln, McLean, VA 22101
Scott Murray Focal Point Real Estate , LLC
$3,475,000
2537 Gallows Rd, Dunn Loring, VA 22027
Candyce Astroth Samson Properties
$3,462,000
25293 Lightridge Farm Rd, Aldie, VA 20105
25293 Lightridge Farm Rd, Aldie, VA 20105$3,450,000
8600 Ocean Front Ave, Virginia Beach, VA 23451
8600 Ocean Front Ave, Virginia Beach, VA 23451$3,447,000
2600 12th St N, Arlington, VA 22201
CallCathy Poungmalai
EXP Realty, LLC
(571) 626-5147
$3,400,000
900 Seneca Rd, Great Falls, VA 22066
Audrey Shay Keller Williams Realty
$3,400,000
3111 S Seminole Trail, Madison, VA 22727
Sharon Merrick HOWARD HANNA ROY WHEELER REALTY CO.- CHARLOTTESVILLE
$3,400,000
0 Old Valley Pike Unit VASH2010204, Strasburg, VA 22657
0 Old Valley Pike Unit VASH2010204, Strasburg, VA 22657$3,399,000
1054 Kinglet Ct, McLean, VA 22101
Amy Embrey KW Metro Center
$3,399,000
6928 Whitehall Place, McLean, VA 22101