$109,000
- Land
- 1.62 Acres
- $67,284 per Acre
0 Twin Oak St Unit MFRV4947353, Deltona, FL 32725
0 Twin Oak St Unit MFRV4947353, Deltona, FL 32725$109,000
0 Twin Oak St Unit MFRV4947353, Deltona, FL 32725
0 Twin Oak St Unit MFRV4947353, Deltona, FL 32725$1,200,000
0 E Graves Ave, Orange City, FL 32763
0 E Graves Ave, Orange City, FL 32763$399,900
300 N Atlantic Ave Unit 1106, Daytona Beach, FL 32118
George Hanna HOME WISE REALTY GROUP, INC.
$600,000
141 N Pine St, Pierson, FL 32180
Tiffany Anthony Adams, Cameron & Co., Realtors
$449,000
4453 S Atlantic Ave Unit 208, Port Orange, FL 32127
Mark Morgan MARK MORGAN REALTY LLC
$2,500,000
0 N Wild Olive Ave, Daytona Beach, FL 32118
0 N Wild Olive Ave, Daytona Beach, FL 32118$249,900
1415 Ocean Shore Blvd Unit 704, Ormond Beach, FL 32176
Jessica Collins MARK SPAIN REAL ESTATE
$350,000
2585 Vista Park Dr, Deland, FL 32724
David Hill FAMILY REALTY OF CENTRAL FLA
$230,000
0 Lake Harney Woods Blvd Unit MFRO6253393, Mims, FL 32754
0 Lake Harney Woods Blvd Unit MFRO6253393, Mims, FL 32754$189,900
152 Grand Oaks Cir, Daytona Beach, FL 32114
Melissa White COLDWELL BANKER PREMIER
$394,900
2900 N Atlantic Ave Unit 1603, Daytona Beach, FL 32118
Ashlee Selman ADAMS, CAMERON & CO., REALTORS
$749,000
2538 S Ridgewood Ave, South Daytona, FL 32119
2538 S Ridgewood Ave, South Daytona, FL 32119$99,900
0 E International Speedway Blvd, Deland, FL 32724
0 E International Speedway Blvd, Deland, FL 32724$149,900
110 Cypress Woods Ct Unit 7D, Deltona, FL 32725
Afrika Hendley KELLER WILLIAMS REALTY AT THE PARKS