$159,900
- Land
- 5.02 Acres
- $31,853 per Acre
Tract 3 Buzzard Roost Rd, Shelbyville, KY 40065
Tract 3 Buzzard Roost Rd, Shelbyville, KY 40065$159,900
Tract 3 Buzzard Roost Rd, Shelbyville, KY 40065
Tract 3 Buzzard Roost Rd, Shelbyville, KY 40065$449,500
Tract 3&4 Pea Ridge Rd, Waddy, KY 40076
Tract 3&4 Pea Ridge Rd, Waddy, KY 40076$525,000
1110 Creekside Dr, Lawrenceburg, KY 40342
Cindy Crutcher Exit Realty Crutcher
$699,000
8420 Frankfort Rd, Waddy, KY 40076
Ginger Kovacevic Totally About Houses
$159,000
600 Scott Pike, Waddy, KY 40076
600 Scott Pike, Waddy, KY 40076$700,000
10188 Mount Eden Rd, Waddy, KY 40076
Barry Webb EXP Realty LLC
$1,075,000
779 Kings Hwy, Waddy, KY 40076
Jennifer Karlen simpler.realestate
$824,900
659 Peytona Beach Rd, Waddy, KY 40076
Shane Courtney Coldwell Banker Larry Rogers
$485,000
9210 Mount Eden Rd, Waddy, KY 40076
Bobby Pinkston Reserve Realty Group
$1,250,000
1101 Waddy Rd, Waddy, KY 40076
Dale & Vickie Wesley RE/MAX Performance Realty
$359,900
1529 Martin Nethery Rd, Waddy, KY 40076
Team Roberts Torrey Smith Realty Co., LLC
$474,900
3592 Waddy Rd, Waddy, KY 40076
Barry Webb EXP Realty LLC
$297,900
Tr 6B Samples Ln, Waddy, KY 40076
Tr 6B Samples Ln, Waddy, KY 40076$539,900
5 Wilderness Loop, Waddy, KY 40076
Joshua Brown LexHomes Real Estate
$944,500
4338 Waddy Rd, Waddy, KY 40076
Barry Webb EXP Realty LLC
$899,999
2466 Back Creek Rd, Waddy, KY 40076
Brock Lisby Torrey Smith Realty Co., LLC
$425,000
3440 Back Creek Rd Unit B, Waddy, KY 40076
3440 Back Creek Rd Unit B, Waddy, KY 40076$425,000