$261,000 Sold Sep 18, 2025
75 Christy Ln, Jasper, AL 35504
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,558 Sq Ft
- Built 2007
Last Sold Summary
- $168/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $268,826
Last Listing Agent Jacob Sanders EXP Realty Central
75 Christy Ln, Jasper, AL 35504