$498,465
- Land
- 30.21 Acres
- $16,500 per Acre
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357$498,465
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357$669,000
38569 Canelos Farm Rd, Truxton, MO 63381
Jake Feldmann Midwest Land Group
$391,650
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357$1,499,999
16400 Pleasant Hill Rd, Wright City, MO 63390
Amanda Crowell Keller Williams Realty St. Louis
$366,520
0000 Hwy O, Marthasville, MO 63357
0000 Hwy O, Marthasville, MO 63357$469,755
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357$628,320
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357$393,925
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357$712,000
23001 Abrolate Rd, Wright City, MO 63390
23001 Abrolate Rd, Wright City, MO 63390$494,200
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357$1,495,000
29061 State Route Y, Jonesburg, MO 63351
Trophy Auction Trophy Properties and Auction
$457,545
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357$644,960
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357
0000 Polston Ln, Hickory Grove Township, MO 63357$399,900
18.21 Ac Hwy D, Marthasville, MO 63357
18.21 Ac Hwy D, Marthasville, MO 63357$663,600