$68,900
- Land
- 3.26 Acres
- $21,135 per Acre
98 Carriage Knoll Rd, Chester, NY 12817
98 Carriage Knoll Rd, Chester, NY 12817$68,900
98 Carriage Knoll Rd, Chester, NY 12817
98 Carriage Knoll Rd, Chester, NY 12817$84,900
L15 Mountain Meadow Rd, Horicon, NY 12808
L15 Mountain Meadow Rd, Horicon, NY 12808$42,000
L31 Ridge Rd, Glens Falls, NY 12804
L31 Ridge Rd, Glens Falls, NY 12804$269,900
284 Valley Rd, Warrensburg, NY 12885
Wendy Davis Wendy Davis Real Estate
$215,000
L3 Glen Lake Rd, Lake George, NY 12845
L3 Glen Lake Rd, Lake George, NY 12845$1,250,000
22 Grandview Dr, Queensbury, NY 12804
Ashley Nagy Davies-Davies & Assoc Real Est
$49,900
7 East Rd, Queensbury, NY 12804
7 East Rd, Queensbury, NY 12804$979,900
55 Lakeview Dr, Adirondack, NY 12808
Rich Carr Carr Real Estate Group, LLC
$89,900
116 River St, Hudson Falls, NY 12839
Thomas Trevett Trevett Group LLC
$665,000
15 Footpath Way, Lake George, NY 12845
Alex Cooley Compass Greater NY, LLC
$450,000
L18 Country Club Rd, Glens Falls North, NY 12804
L18 Country Club Rd, Glens Falls North, NY 12804$99,900
L5.322 S Trout Lake Rd, Bolton, NY 12824
L5.322 S Trout Lake Rd, Bolton, NY 12824$68,000
30 Mohican Trail, Johnsburg, NY 12853
30 Mohican Trail, Johnsburg, NY 12853$37,900
0 Joan's Ct, Chester, NY 12817
0 Joan's Ct, Chester, NY 12817$559,900
219 Aviation Rd, Queensbury, NY 12804
Celia Dillon Howard Hanna Capital Inc
$929,000
4 Big Bay Rd, Queensbury, NY 12804
Doug Bricker KW Platform
$1,194,900
3259 Lake Shore Dr Unit 3, Lake George, NY 12845
Angela Cugini-Girard eXp Realty