$315,000 Sold Mar 27, 2026
30520 Berghway Trail, Warren, MI 48092
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,577 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- 10% Below List Price
- $200/SF
- 148 Days On Market
Current Estimated Value $327,806
Last Listing Agent Dominic Torres Keller Williams Realty Lakeside