$750,000
- Land
- 1.5 Acres
- $500,000 per Acre
0 Sheldon Rd Unit 202442949, Warsaw, IN 46582
0 Sheldon Rd Unit 202442949, Warsaw, IN 46582$750,000
0 Sheldon Rd Unit 202442949, Warsaw, IN 46582
0 Sheldon Rd Unit 202442949, Warsaw, IN 46582$339,900
1038 W 200 S, Warsaw, IN 46580
Geoff Cavender eXp Realty, LLC
$308,400 New Construction
Bellamy Plan at Greenbrier, Warsaw, IN 46582
$329,900
207 Boys City Dr, Winona Lake, IN 46590
Savannah Beer Patton Hall Real Estate
$40,000
TBD Lot #85 In Lamp Post Manor Estates Rd Unit 85, Winona Lake, IN 46590
TBD Lot #85 In Lamp Post Manor Estates Rd Unit 85, Winona Lake, IN 46590$302,905 New Construction
1441 Greencastle Dr, Warsaw, IN 46582
$339,420 New Construction
2873 Greenville Ct, Warsaw, IN 46582
$3,060,000
397 W 250 N, Warsaw, IN 46582
397 W 250 N, Warsaw, IN 46582$274,900 New Construction
Taylor Plan at Greenbrier, Warsaw, IN 46582
$324,400 New Construction
Stamford Plan at Greenbrier, Warsaw, IN 46582
$17,000
TBD N Park Ave, Warsaw, IN 46580
TBD N Park Ave, Warsaw, IN 46580$265,000
3410 N Pressler Dr, Warsaw, IN 46582
Nicole Kuyper Real Broker, LLC
$304,900 New Construction
Elm Plan at Greenbrier, Warsaw, IN 46582
$335,000
820 Lydia Dr, Warsaw, IN 46582
Mauricio Martinez eXp Realty, LLC
$291,900 New Construction
Edler Plan at Greenbrier, Warsaw, IN 46582
$270,900 New Construction
Cabral Plan at Greenbrier, Warsaw, IN 46582
$410,000
415 N Washington St, Warsaw, IN 46580
James Bausch RE/MAX Results
$176,000
TBD Little Eagle Dr, Warsaw, IN 46580
TBD Little Eagle Dr, Warsaw, IN 46580$298,400 New Construction