$400,000 Sold Nov 25, 2025
91 Carnation Dr, Warwick, RI 02886
- 2 Beds
- 1 Bath
- 2,044 Sq Ft
- Built 1955
Last Sold Summary
- $196/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $402,297
Last Listing Agent Brian White eXp Realty
91 Carnation Dr, Warwick, RI 02886