$125,000
- Land
- 40.03 Acres
- $3,123 per Acre
000 Microwave Rd, Reno, NV 89510
000 Microwave Rd, Reno, NV 89510$125,000
000 Microwave Rd, Reno, NV 89510
000 Microwave Rd, Reno, NV 89510$185,000
0 Rebel Cause Rd Unit 250057501, Reno, NV 89510
0 Rebel Cause Rd Unit 250057501, Reno, NV 89510$160,000
2200 Piute Creek Rd, Reno, NV 89510
2200 Piute Creek Rd, Reno, NV 89510$175,000
0 Encanto Dr Unit 250004853, Sparks, NV 89441
0 Encanto Dr Unit 250004853, Sparks, NV 89441$150,000
105 Stirrup Dr, Reno, NV 89510
105 Stirrup Dr, Reno, NV 89510$175,000
0 Ironwood Rd Unit 260000367, Reno, NV 89510
0 Ironwood Rd Unit 260000367, Reno, NV 89510$195,000
450 N Arlington Ave Unit 209, Reno, NV 89503
Jennifer Jory
Haute Properties NV
(775) 243-5746
$164,900
41 Vista Rafael Pkwy, Reno, NV 89503
Peter Moritz RE/MAX Gold
$185,000
3910 Clear Acre Ln Unit 48, Reno, NV 89512
Robert Hughes PMI Reno
$188,000
2385 Tripp Dr Unit 1, Reno, NV 89512
Yunior Luna Reno Tahoe Home Group
$169,900
1465 E Peckham Ln Unit 53, Reno, NV 89502
Tim Flynn Coldwell Banker Select Mt Rose
$164,000
1000 Beck St Unit 276B, Reno, NV 89509
Erandy Ruiz Nieto LPT Realty, LLC
$180,000
2450 Lymbery St Unit 105, Reno, NV 89509
Saul Madera RE/MAX Gold-Midtown
$189,500
3095 Lakeside Dr Unit 103, Reno, NV 89509
Mary Avalos Keller Williams Group One Inc.
$165,000
2555 Clear Acre Ln Unit 16-1, Reno, NV 89512
Kelly Peters Chase International-Damonte
$175,000
2555 Clear Acre Ln Unit 33-3, Reno, NV 89512
Clara Okosun Solid Source Realty
$165,000
2624 Sunny Slope Dr Unit 4, Sparks, NV 89434