$40,000
0 N 2783 Rd Unit 1202128, Waurika, OK 73573
- Land
- 1.79 Acres
- $22,346 per Acre
Last Sold Summary
- 20% Below List Price
- 41 Days On Market
Last Listing Agent Bailey Lockwood Salt Real Estate Pauls Valley
0 N 2783 Rd Unit 1202128, Waurika, OK 73573