$106,500 Sold Mar 24, 2026
283 E Wood St, Shreve, OH 44676
- 1 Bed
- 1 Bath
- 804 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- 7% Below List Price
- $132/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $104,149
Last Listing Agent James Hand RE/MAX Showcase
283 E Wood St, Shreve, OH 44676