$218,000
1524 Steiner Rd, Weatherford, OK 73096
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,558 Sq Ft
- Built 1980
Last Sold Summary
- $140/SF
- 1 Day On Market
Current Estimated Value $219,800
Last Listing Agent Lavon Overton EAGLE REALTY-THE MORLEY GROUP
1524 Steiner Rd, Weatherford, OK 73096