$340,000 Sold Sep 19, 2025
1403 Carriage Dr Unit M-6B, West Bend, WI 53095
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,749 Sq Ft
Last Sold Summary
- 8% Above List Price
- $194/SF
- 2 Days On Market
Last Listing Agent Sandy Haeuser Shorewest Realtors, Inc.
1403 Carriage Dr Unit M-6B, West Bend, WI 53095