$765,000
258 Church Ln, Aquebogue, NY 11931
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,936 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- 22% Below List Price
- $395/SF
- 408 Days On Market
Current Estimated Value $807,884
Last Listing Agent Margaret Brodis Douglas Elliman Real Estate
258 Church Ln, Aquebogue, NY 11931