$1,600,000
205 Browns Pasture Rd, Strafford, NH 03884
- 4 Beds
- 2 Baths
- 3,268 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- $490/SF
- 0 Days On Market
Current Estimated Value $1,654,804
Last Listing Agent Heather Heigis Heigis Real Estate LLC.
205 Browns Pasture Rd, Strafford, NH 03884