$204,900
- Land
- 3.98 Acres
- $51,482 per Acre
LOT 2 Martin Payne Rd, Kearneysville, WV 25430
LOT 2 Martin Payne Rd, Kearneysville, WV 25430$204,900
LOT 2 Martin Payne Rd, Kearneysville, WV 25430
LOT 2 Martin Payne Rd, Kearneysville, WV 25430$345,900
405 Checks Rd, Summersville, WV 26651
405 Checks Rd, Summersville, WV 26651$1,600,000
83 Gavin Ln, Hurricane, WV 25526
83 Gavin Ln, Hurricane, WV 25526$46,500
485 Riverside Dr, Welch, WV 24801
Joe Pyle Joe R. Pyle Complete Auction and Realty Service
$48,500
326 Miller Mountain Rd Unit 326, Webster Springs, WV 26288
Bobby Clutter Field & Stream Real Estate
$59,200
Lot 5 Evansdale Addi Jason Ln, Fort Ashby, WV 26753
Lot 5 Evansdale Addi Jason Ln, Fort Ashby, WV 26753$45,000
1423 Copperas Fork Rd, Holden, WV 25625
Laura Fields Exit Success Realty
$69,900
108 Bero Ave, Beckley, WV 25801
Mareya Birchfield RE/MAX Platinum
$200,000
1362 Bitonti St, Star City, WV 26505
Linda Kosten ALLIANCE REALTY
$57,500
214 Kincaid St, Beckley, WV 25801
$275,000
371 Oak Hill Rd, Berkeley Springs, WV 25411
Craig Marsh Marsh Realty
$250,000
102 Low Gap Rd, Princeton, WV 24740
Carolyn Ragan RAGAN REALTY & APPRAISAL CO.
$170,000
0 Bumble Bee Ln, Martinsburg, WV 25404
0 Bumble Bee Ln, Martinsburg, WV 25404$6,990
0 Marshall St, Mannington, WV 26582
0 Marshall St, Mannington, WV 26582$3,999
100 Factory St, Clarksburg, WV 26301
100 Factory St, Clarksburg, WV 26301$899,000
2979 Cherokee Rd, Northfork, WV 24868
Laura Collins OLD COLONY REALTORS
$249,999
210 Rosedale Hill Rd, Maidsville, WV 26541
CRISTY MOATS HOWARD HANNA PREMIER PROPERTIES BY BARBARA ALEXANDER, LLC
$129,000
26 Cortland Rd, Davis, WV 26260
26 Cortland Rd, Davis, WV 26260$69,900
333 Knollwood Dr, Charleston, WV 25302
Jason Cavender The Property Center
$619,900
5031 W Pea Ridge Rd Unit 448-452-456-460-464-, Huntington, WV 25705
Debbie Cole PROPERTY PROFESSIONALS
$19,000
SEC. B 4/5 Mountain Top Trail, Harpers Ferry, WV 25425
SEC. B 4/5 Mountain Top Trail, Harpers Ferry, WV 25425$225,000
15328 Midland Trail, Ansted, WV 25812
Anna Coffman FATHOM REALTY LLC
$50,000
1036 N Willey St, Morgantown, WV 26505
1036 N Willey St, Morgantown, WV 26505$89,900
TBD Irontown Rd, Independence, WV 26374
TBD Irontown Rd, Independence, WV 26374$3,750
0 Monroe St, Fairmont, WV 26554
0 Monroe St, Fairmont, WV 26554$75,000
2624 Morrell Ave, Saint Albans, WV 25177
2624 Morrell Ave, Saint Albans, WV 25177$725,000
605 Rogers St, Princeton, WV 24740
Brian Brown TRANSCEND REALTY
$392,000
115 Old Furnace Rd, Harpers Ferry, WV 25425
Amy Longerbeam RE/MAX Roots
$5,400,000
4967 Rich Mountain Rd, Mabie, WV 26278
4967 Rich Mountain Rd, Mabie, WV 26278$699,000
5459 Union Rd, Philippi, WV 26416
Joe Pyle Joe R. Pyle Complete Auction and Realty Service
$119,900
2019 Fulton St, Bluefield, WV 24701
Nathan Hendrick COLDWELL BANKER HENDRICK REAL ESTATE
$290,000
104 Mountainview Rd, Morgantown, WV 26508
Jamie Pro-Phillips REAL BROKER, LLC
$59,000
64 Back Fork St, Webster Springs, WV 26288
Monica Harper Central WV Real Estate, LLC
$209,000
1312 B St, Kenova, WV 25530
Melanie Slayton Village Realty Group, Inc.
$284,000
8303 Cumberland Rd, Springfield, WV 26763
Brittany Cunningham Pioneer Ridge Realty
$550,000
1918 Beech St, Kenova, WV 25530
Joshua Given RUNYAN & ASSOCIATES REALTORS
$385,000
745 S Kanawha St, Beckley, WV 25801
Brian Brown TRANSCEND REALTY
$100,000
0 Sunfish Trail, Pence Springs, WV 24962
0 Sunfish Trail, Pence Springs, WV 24962$70,000
207 Euclid Ave, Clarksburg, WV 26301
CATHY KEENER KRB KAUFMAN PROPERTIES LLC
Showing Results 201 - 240, Page 6 of 18