$650,000
- Land
- 3.7 Acres
- $175,676 per Acre
8285 Martinsburg Pike, Shepherdstown, WV 25443
8285 Martinsburg Pike, Shepherdstown, WV 25443$650,000
8285 Martinsburg Pike, Shepherdstown, WV 25443
8285 Martinsburg Pike, Shepherdstown, WV 25443$650,000
1037 Valley View, Morgantown, WV 26505
1037 Valley View, Morgantown, WV 26505
$650,000 New Construction
Signature Sebastian Plan at Estates at Edgemoor, Bunker Hill, WV 25413
$649,999
634 Hitch N Go Ln, Elkview, WV 25071
Emily Valenti Realcorp LLC
$649,999
621 Seaman Fork Rd, Leroy, WV 25252
Gary Lawson Cunningham Realty
$649,999
50 Sweet Grape Run Rd, Walton, WV 25286
50 Sweet Grape Run Rd, Walton, WV 25286$649,999 Coming Soon
485 Underwood Dr, Falling Waters, WV 25419
Brittny Petry Gain Realty
$649,900
738 Pinecrest Dr, Huntington, WV 25705
Todd Nelson Old Colony Realtors Huntington
$649,900
772 Fairview Ln, Given, WV 25245
Amber Mouser
Old Colony
(304) 507-3560
$649,900 New Construction
6 Ancient Oaks Ct, Charles Town, WV 25414
Kristie Edwards Samson Properties
$649,800
2871 Grassy Meadows Rd, Alderson, WV 24910
Alinda Perrine RE/MAX LIFESTYLE REALTY
$649,000
63 Brentwood Ct, Harpers Ferry, WV 25425
Densil Nibert Nibert Realty & Auctions, LLC
$649,000
397 Coffman Hill Rd, Ronceverte, WV 24970
Shannon Warren Warren's Auction & Real Estate
$649,000
699 Ridge Rd, Davis, WV 26260
GERALD JOHNSTON MOUNTAINTOP REALTY, LLC
$649,000
311 Far Country Dr, Daniels, WV 25832
Marla Sinko GLADE SPRINGS REAL ESTATE
$649,000
1405 Greenmont Hills Dr, Vienna, WV 26105
Patricia Burkhammer Legacy Real Estate Professionals