$450,000 Sold Feb 17, 2026
9836 W Park Village Dr, Tampa, FL 33626
- 4 Beds
- 3 Baths
- 2,281 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $197/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $450,311
Last Listing Agent Rhea Shoop COMPASS FLORIDA LLC
9836 W Park Village Dr, Tampa, FL 33626