$527,000 Sold Sep 08, 2025
2 Laurel Hill Dr, Westerly, RI 02891
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,520 Sq Ft
- Built 1975
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $347/SF
- 17 Days On Market
Current Estimated Value $527,637
Last Listing Agent Susan Eldridge Schilke Realty
2 Laurel Hill Dr, Westerly, RI 02891