$443,000 Sold May 22, 2025
27839 Ironwood Ct, Westlake, OH 44145
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,052 Sq Ft
- Built 2022
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $216/SF
- 19 Days On Market
Current Estimated Value $443,090
Last Listing Agent Michael Jones Keller Williams Living
27839 Ironwood Ct, Westlake, OH 44145