$150,000 Sold Jan 23, 2026
9907 Boysenberry Way Unit 110, Gaithersburg, MD 20879
- 1 Bed
- 1 Bath
- 712 Sq Ft
- Built 1988
Last Sold Summary
- $211/SF
- 90 Days On Market
Current Estimated Value $150,207
Last Listing Agent Sam Gupta FAB Realty LLC
9907 Boysenberry Way Unit 110, Gaithersburg, MD 20879