$300,000
1031 N Jerome Rd, Ithaca, MI 48847
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,513 Sq Ft
- Built 1900
Last Sold Summary
- $119/SF
- 51 Days On Market
Current Estimated Value $297,033
Last Listing Agent Jayson Sumerix CENTURY 21 LEE-MAC REALTY
1031 N Jerome Rd, Ithaca, MI 48847