$199,000
- Land
- 5.79 Acres
- $34,381 per Acre
0 Charles Golden Rd Unit 243748, Sparta, TN 38583
0 Charles Golden Rd Unit 243748, Sparta, TN 38583$199,000
0 Charles Golden Rd Unit 243748, Sparta, TN 38583
0 Charles Golden Rd Unit 243748, Sparta, TN 38583$292,900
319 Mountain View Dr, Sparta, TN 38583
Sara Farris True North Real Estate Services, LLC
$50,000
Lot 103 Crossville Hwy, Sparta, TN 38583
Lot 103 Crossville Hwy, Sparta, TN 38583Call for Price
3.2 Ac Coal Bank Rd, Sparta, TN 38583
3.2 Ac Coal Bank Rd, Sparta, TN 38583$59,900
lot 9 Old Kentucky Rd, Walling, TN 38587
lot 9 Old Kentucky Rd, Walling, TN 38587$185,000
0 Crossville Hwy Unit RTC2970242, Sparta, TN 38583
0 Crossville Hwy Unit RTC2970242, Sparta, TN 38583$169,000
108 Swindell St, Sparta, TN 38583
Shannon Gomez Keller Williams Realty DBA Cookeville RE Company
$569,900
398 Harleys Ridge Rd, Sparta, TN 38583
Tammy Price Tri-Star Real Estate & Auction Co, Inc.
$80,000
4200 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587
4200 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587$69,200
4200 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587
4200 Will Thompson Rd, Walling, TN 38587$1,199,000
887 Ray Cemetery Rd, Sparta, TN 38583
Hali Howard The Real Estate Collective Sparta
$149,900
00 Monterey Hwy, Sparta, TN 38583
00 Monterey Hwy, Sparta, TN 38583$32,900
204 Vandy Cir, Bon Air, TN 38583
204 Vandy Cir, Bon Air, TN 38583$949,900
1018 Idlewild Dr, Sparta, TN 38583
Aira Ilao ListWithFreedom.com
$440,000
6760 Smithville Hwy, Sparta, TN 38583
Elijah Castelli Elevate Real Estate
$515,280
0 White Oak Flatt Rd Unit 178 Cho, Sparta, TN 38583