$2,000,000 Last List Price Sold Nov 04, 2025
239 Chinook Lake Rd, Whitefish, MT 59937
- Land
- 10.2 Acres
- $196,078 per Acre
Last Sold Summary
- 0 Days On Market
Last Listing Agent Sean Averill PureWest Real Estate - Whitefish
239 Chinook Lake Rd, Whitefish, MT 59937