$160,000
- Land
- 1.74 Acres
- $91,954 per Acre
5110 Prairie Ct N, Bel Aire, KS 67220
5110 Prairie Ct N, Bel Aire, KS 67220$160,000
5110 Prairie Ct N, Bel Aire, KS 67220
5110 Prairie Ct N, Bel Aire, KS 67220$200,000
23 Chisholm Creek Dr, Wichita, KS 67220
Sarah Nold Keller Williams Hometown Partners
$375,000
5412 N Colburn St, Bel Aire, KS 67220
Jessica Ritter J Russell Real Estate
$312,000
4602 E Willow Point Ct, Wichita, KS 67220
Andy Nguyen RE/MAX Associates
$375,000
5400 N Colburn St, Bel Aire, KS 67220
Jessica Ritter J Russell Real Estate
$375,000
4762 N Krueger St, Bel Aire, KS 67220
Clarke Carnahan Reece Nichols South Central Kansas
$375,000
5406 N Colburn St, Bel Aire, KS 67220
Jessica Ritter J Russell Real Estate
$375,000
5424 N Colburn St, Bel Aire, KS 67220
Jessica Ritter J Russell Real Estate
$489,900
5866 E Central Park Ave, Bel Aire, KS 67220
Breanne Messman-Morris All Things Realty Alliance
$1,850,000
3254 E 26th St N, Wichita, KS 67220
Leonard Wilkins Mister Real Estate Inc.
$330,000
5765 E Bristol St, Wichita, KS 67220
Andre Vargas Realty of America, LLC
$211,000
0 Lot 11 Block A Prairie Preserve Addition, Bel Aire, KS 67220
0 Lot 11 Block A Prairie Preserve Addition, Bel Aire, KS 67220$189,900
3408 E Thunder St, Wichita, KS 67219
Kit Corby Bricktown ICT Realty
$525,000
4645 N Hillcrest Ave, Bel Aire, KS 67220
Ali Hayden High Point Realty, LLC
$375,000
5418 N Colburn St, Bel Aire, KS 67220
Jessica Ritter J Russell Real Estate
$149,900
2022 N Old Manor Rd, Wichita, KS 67208
Anabelle Exline Collins & Associates