$200,000
1204 Dogwood Ln NW, Wilson, NC 27896
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,599 Sq Ft
- Built 1960
Last Sold Summary
- $125/SF
- 58 Days On Market
Current Estimated Value $204,925
Last Listing Agent Lineberger Team EXP Realty LLC - C
1204 Dogwood Ln NW, Wilson, NC 27896