$910,000
- Land
- 20 Acres
- $45,500 per Acre
0 Lone Man Mountain Rd, Wimberley, TX 78676
0 Lone Man Mountain Rd, Wimberley, TX 78676$910,000
0 Lone Man Mountain Rd, Wimberley, TX 78676
0 Lone Man Mountain Rd, Wimberley, TX 78676Call for Price
5612 Farm To Market Road 2325, Wimberley, TX 78676
5612 Farm To Market Road 2325, Wimberley, TX 78676$1,995,000
1218 Oakwood Loop, San Marcos, TX 78666
Dave Murray Keller Williams Realty
$425,000
8201 Mount Sharp Rd, Wimberley, TX 78676
8201 Mount Sharp Rd, Wimberley, TX 78676$165,000
1 Beaumont St, Wimberley, TX 78676
1 Beaumont St, Wimberley, TX 78676$425,000
205 Mesquite Trail, Wimberley, TX 78676
Rodney Topper Topper Real Estate
$947,000
Tbd Mount Sharp Rd, Wimberley, TX 78676
Tbd Mount Sharp Rd, Wimberley, TX 78676$2,500,000
1218 Oakwood Loop, San Marcos, TX 78666
1218 Oakwood Loop, San Marcos, TX 78666$647,000
0 Mount Sharp Rd, Wimberley, TX 78676
0 Mount Sharp Rd, Wimberley, TX 78676$2,499,999
100 Rainbows End, Wimberley, TX 78676
100 Rainbows End, Wimberley, TX 78676$450,000
2934 Elm Terrace Ln, Wimberley, TX 78676
2934 Elm Terrace Ln, Wimberley, TX 78676$875,000
Tbd Mustang Valley Trail, Wimberley, TX 78676
Tbd Mustang Valley Trail, Wimberley, TX 78676$287,500
3942 Mount Sharp Rd, Wimberley, TX 78676
3942 Mount Sharp Rd, Wimberley, TX 78676$749,000
Ranch Unit 5 Pump Station Rd, Wimberley, TX 78676
Ranch Unit 5 Pump Station Rd, Wimberley, TX 78676$950,000
Tbd Unit 7 Farm to Market R, Wimberley, TX 78676
Tbd Unit 7 Farm to Market R, Wimberley, TX 78676$32,500,000
5055 Wayside Dr, Wimberley, TX 78676