$425,000
- Land
- 10.52 Acres
- $40,399 per Acre
0 Clearwater Grotto Unit 1953477, Wimberley, TX 78676
0 Clearwater Grotto Unit 1953477, Wimberley, TX 78676$425,000
0 Clearwater Grotto Unit 1953477, Wimberley, TX 78676
0 Clearwater Grotto Unit 1953477, Wimberley, TX 78676$824,000
303 Deer Lake Rd, Wimberley, TX 78676
303 Deer Lake Rd, Wimberley, TX 78676$1,750,000
3516 Mount Sharp Rd Unit 21, Wimberley, TX 78676
3516 Mount Sharp Rd Unit 21, Wimberley, TX 78676$22,900
2 Greenglade Ct, Wimberley, TX 78676
2 Greenglade Ct, Wimberley, TX 78676$1,995,000
1830 & 1834 Flite Acres Rd, Wimberley, TX 78676
Jane Coffman Realty One Group Prosper
$399,700
300 Mill Race Ln Unit 4, Wimberley, TX 78676
AJ Harwood
Compass RE Texas, LLC
(737) 234-9897
$1,195,000
300 Deer Lake Estates, Wimberley, TX 78676
AJ Harwood
Compass RE Texas, LLC
(737) 379-1349
$425,000
0 Clearwater Grotto Unit 1952770, Wimberley, TX 78676
0 Clearwater Grotto Unit 1952770, Wimberley, TX 78676$339,700
TBD Rancho Grande Dr, Wimberley, TX 78676
TBD Rancho Grande Dr, Wimberley, TX 78676$425,000
1113 Hidden Valley Rd, Wimberley, TX 78676
1113 Hidden Valley Rd, Wimberley, TX 78676$5,995,000
1580 Fm 3237, Wimberley, TX 78676
Zachary Adkisson Century 21 Randall Morris & As
$1,850,000
167 Ranch Dr, Wimberley, TX 78676
Jim Donaldson
Keller Williams Realty - Partn
(737) 321-6639
$2,899,000
1660 Windmill Run, Wimberley, TX 78676
Jana Birdwell Compass RE Texas, LLC
$1,019,000
350 River Rapids Rd, Wimberley, TX 78676
Gail Boston Austin X Boston Properties Inc
$319,000
2 Acacia Dr, Wimberley, TX 78676