$249,900
114 Bayberry Ln, Winchester, KY 40391
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,644 Sq Ft
- Built 1991
Last Sold Summary
- $152/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $257,912
Last Listing Agent Debra Ward Coldwell Banker McMahan
114 Bayberry Ln, Winchester, KY 40391