$244,000 Sold Mar 09, 2026
426 Paisley Ct, Winchester, KY 40391
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,641 Sq Ft
- Built 2004
Last Sold Summary
- $149/SF
- 2 Days On Market
Current Estimated Value $242,717
Last Listing Agent Lura Justice Rector Hayden Realtors
426 Paisley Ct, Winchester, KY 40391