$340,000 Sold Apr 30, 2026
168 Buckingham Ln, Winchester, KY 40391
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,358 Sq Ft
- Built 2000
Last Sold Summary
- $144/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $340,848
Last Listing Agent Tammy Hill Keller Williams Legacy Group
168 Buckingham Ln, Winchester, KY 40391