$3,100,000 Sold Sep 02, 2025
11018 Lake Butler Blvd, Windermere, FL 34786
- 4 Beds
- 3.5 Baths
- 3,923 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- 11% Below List Price
- $790/SF
- 58 Days On Market
Current Estimated Value $3,093,741
Last Listing Agent Toni Marie Cafferty COMPASS FLORIDA LLC
11018 Lake Butler Blvd, Windermere, FL 34786