$99,000
- Land
- 2.07 Acres
- $47,826 per Acre
28 Fuller Rd, Barkhamsted, CT 06063
28 Fuller Rd, Barkhamsted, CT 06063$99,000
28 Fuller Rd, Barkhamsted, CT 06063
28 Fuller Rd, Barkhamsted, CT 06063$355,000
214 Cedar Ln, Torrington, CT 06790
Maria Prussin
YellowBrick Real Estate LLC
(860) 787-8821
$125,000
13 Meadow St, New Hartford, CT 06057
13 Meadow St, New Hartford, CT 06057$24,900
124 Rockwell St, Winsted, CT 06098
124 Rockwell St, Winsted, CT 06098$49,000
99 Hubbard St, Winsted, CT 06098
99 Hubbard St, Winsted, CT 06098$449,000
55 Walnut St, Winsted, CT 06098
David Sartirana
Northwest CT Realty
(860) 390-5071
$615,000
13 Meadow St, New Hartford, CT 06057
Kara Reynolds
West View Properties, LLC
(860) 590-9996
$499,000
11 Old Creamery Rd, Colebrook, CT 06021
Rodrigo Aguiar William Raveis Real Estate
$289,000
431 Trailsend Dr Unit 431, Torrington, CT 06790
MARY CLANCEY William Pitt Sotheby's Int'l
$799,900
27 Highland Ave, New Hartford, CT 06057
Mary New Berkshire Hathaway NE Prop.
$850,000
47 Burdick Rd, New Hartford, CT 06057
Scott Holmes William Pitt Sotheby's Int'l
$250,000
151 Old Farms Rd Unit 151, Torrington, CT 06790
Michelle Grant Coldwell Banker Premier Real Estate
$269,000
473 Evergreen Rd, Torrington, CT 06790
MARY CLANCEY William Pitt Sotheby's Int'l
$749,999
660 E Wakefield Blvd, Winsted, CT 06098
Patrick Smith Smith & DeGroat Real Estate
$469,900
9 Loomis St, Winsted, CT 06098
Marshall Cohen Cohen Agency
$725,000
200 W Hill Rd, Barkhamsted, CT 06063
200 W Hill Rd, Barkhamsted, CT 06063$12,000
4 W Side Dr, Barkhamsted, CT 06063