$288,225
- Land
- 64.05 Acres
- $4,500 per Acre
0 Buffalo Creek Blvd, Winthrop, IA 50682
0 Buffalo Creek Blvd, Winthrop, IA 50682$288,225
0 Buffalo Creek Blvd, Winthrop, IA 50682
0 Buffalo Creek Blvd, Winthrop, IA 50682$512,900
0 Stewart Ave, Coggon, IA 52218
0 Stewart Ave, Coggon, IA 52218$360,000
445 1st St N, Winthrop, IA 50682
Katie Reck RUHL & RUHL REALTORS®
$450,000
2921 220th St, Winthrop, IA 50682
Pattie Fox Realty87
$114,900
255 E Monroe St, Winthrop, IA 50682
Kari Kremer Berkshire Hathaway Home Services One Realty Centre
$265,000
2921 220th St, Winthrop, IA 50682
Pattie Fox Realty87
$299,000
435 4th St S, Winthrop, IA 50682
Kayla Aulwes EXIT Realty Driftless Group
$132,000
1835 Slater Ave, Winthrop, IA 50682
Cheryl Rabin Realhome Services & Solutions, Inc.
$40,000
LOT 25 275th St, Quasqueton, IA 52326
LOT 25 275th St, Quasqueton, IA 52326$65,000
LOT 23 10th St S, Quasqueton, IA 52326
LOT 23 10th St S, Quasqueton, IA 52326$65,000
LOT 21 10th St S, Quasqueton, IA 52326
LOT 21 10th St S, Quasqueton, IA 52326$115,000
3338 Troy Mills Blvd, Coggon, IA 52218
3338 Troy Mills Blvd, Coggon, IA 52218