$485,000 Sold Oct 01, 2025
7543 John Pickett Rd, Woodbine, MD 21797
- 4 Beds
- 2 Baths
- 2,040 Sq Ft
- Built 1979
Last Sold Summary
- $238/SF
- 58 Days On Market
Current Estimated Value $491,789
Last Listing Agent Jeremy Walsh Coldwell Banker Realty
7543 John Pickett Rd, Woodbine, MD 21797