$185,500
- Land
- 18 Acres
- $10,306 per Acre
8499 Farm To Market 92, Woodville, TX 75979
8499 Farm To Market 92, Woodville, TX 75979$185,500
8499 Farm To Market 92, Woodville, TX 75979
8499 Farm To Market 92, Woodville, TX 75979$575,000
181 W Forest Dr, Woodville, TX 75979
Gina Fowler Fowler Texas Realty, LLC
$144,500
0 Highway 190, Woodville, TX 75979
0 Highway 190, Woodville, TX 75979$9,899
468 Ivanhoe Dr E, Woodville, TX 75979
468 Ivanhoe Dr E, Woodville, TX 75979$326,400
0 County Road 2310, Woodville, TX 75979
0 County Road 2310, Woodville, TX 75979$499,000
642 County Road 4335, Woodville, TX 75979
Ashley Jackson-Whitworth Martindale Real Estate Investments
$13,995
266 Lowery Dr, Woodville, TX 75979
266 Lowery Dr, Woodville, TX 75979$324,500
1517 County Road 4250, Woodville, TX 75979
Jessica Poindexter Texas Realty Dream Homes
$249,900
292 Oak Forest, Woodville, TX 75979
Ashley Jackson-Whitworth Martindale Real Estate Investments
$430,000
439 Sherwood Forest Dr, Woodville, TX 75979
Ashley Jackson Martindale Real Estate Invest
$249,900
292 Private Road 8264, Woodville, TX 75979
Ashley Jackson Martindale Real Estate Investments
$425,000
9015 92 S, Woodville, TX 75979
DYLAN 'CALE' LEPARD Martindale Real Estate Investments
$425,000
1151 US Highway 190 W, Woodville, TX 75979
MARINA DELGADO Martindale Real Estate Investments
$289,000
1733 US Highway 190 E, Woodville, TX 75979
Jessica Tant Fowler Realty
$249,000
2570 County Rd, Woodville, TX 75979
Jessica Poindexter Texas Realty Dream Homes
$389,000
743 Sherwood Forest Dr, Woodville, TX 75979