$267,300
- Land
- 27 Acres
- $9,900 per Acre
00 C R 2175, Woodville, TX 75979
00 C R 2175, Woodville, TX 75979$267,300
00 C R 2175, Woodville, TX 75979
00 C R 2175, Woodville, TX 75979$195,000
591 County Road 4265, Woodville, TX 75979
Gina Fowler Fowler Realty
$400,000
407 N Pecan St, Woodville, TX 75979
Ashley Jackson-Whitworth Martindale Real Estate Investments
$545,000
251 County Road 1050, Woodville, TX 75979
Shelly Kane Pinnacle Realty Advisors
$144,500
000 Highway 190, Woodville, TX 75979
000 Highway 190, Woodville, TX 75979$10,000
TBD Farm To Market 92, Woodville, TX 75979
TBD Farm To Market 92, Woodville, TX 75979$449,000
2950 County Road 4375, Woodville, TX 75979
Paige Joslin Texcom Realty, Inc.
$15,000
TBD Mlk, Woodville, TX 75979
TBD Mlk, Woodville, TX 75979$425,000
461 County Road 4270, Woodville, TX 75979
Kaycee A Fowler Realty
$629,500
0000 C R 3610, Woodville, TX 75979
Jakeb Pennington Whitetail Properties Real Estate
$125,000
415 Evergreen Trail, Woodville, TX 75979
415 Evergreen Trail, Woodville, TX 75979$65,000
8854 U S 190, Woodville, TX 75979
Anthony Giglio Top Brokerage
$2,024,550
3 Highway 190, Woodville, TX 75979
3 Highway 190, Woodville, TX 75979$138,380
tbd County Road 2150, Woodville, TX 75979
tbd County Road 2150, Woodville, TX 75979$10,997
TBA Calvary Church Road St, Woodville, TX 75979
TBA Calvary Church Road St, Woodville, TX 75979$129,000
509 County Road 1015, Woodville, TX 75979
Jessica Tant Fowler Realty
$48,000
172 County Road 4153, Woodville, TX 75979
Dixie Marshall Century 21 Realty Partners