$380,000 Sold Jun 20, 2025
1491 Logan Ln, Wooster, OH 44691
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 3,119 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $122/SF
- 16 Days On Market
Current Estimated Value $378,269
Last Listing Agent Lauren Mingay RE/MAX Showcase
1491 Logan Ln, Wooster, OH 44691