$155,000
- Land
- 2.05 Acres
- $75,610 per Acre
2870 W Via Novamas, Cottonwood, AZ 86326
2870 W Via Novamas, Cottonwood, AZ 86326$155,000
2870 W Via Novamas, Cottonwood, AZ 86326
2870 W Via Novamas, Cottonwood, AZ 86326$189,000
3066 Rainbow Ridge Dr Unit 315, Prescott, AZ 86303
3066 Rainbow Ridge Dr Unit 315, Prescott, AZ 86303$110,000
1400 Escalante Dr Unit 9, Prescott, AZ 86303
1400 Escalante Dr Unit 9, Prescott, AZ 86303$139,000
25XXX Ghost Town Rd, Congress, AZ 85332
25XXX Ghost Town Rd, Congress, AZ 85332$109,000
1525 Kile St Unit 19, Prescott, AZ 86305
Dawn Bradford Coldwell Banker Northland
$188,200
26 Northstar Dr Unit 251, Clarkdale, AZ 86324
26 Northstar Dr Unit 251, Clarkdale, AZ 86324$129,900
0 S Tillys Trail Unit 7012807, Black Canyon City, AZ 85324
0 S Tillys Trail Unit 7012807, Black Canyon City, AZ 85324$142,000
2155 W State Route 89a Unit 108, Sedona, AZ 86336
Lyle Oberg Coldwell Banker Northland
$150,000
00000 S Drifter Trail Unit 102, Kirkland, AZ 86332
00000 S Drifter Trail Unit 102, Kirkland, AZ 86332$119,900
30 S Roosters Run Parcel S, Dewey-Humboldt, AZ 86327
30 S Roosters Run Parcel S, Dewey-Humboldt, AZ 86327$199,500
0 N McWorter Place Unit 53, Prescott Valley, AZ 86315
0 N McWorter Place Unit 53, Prescott Valley, AZ 86315$149,000
003 S Blue Jay Rd, Prescott, AZ 86303
003 S Blue Jay Rd, Prescott, AZ 86303$189,000
XXX W Paco Bueno -- Unit 11, Congress, AZ 85332
XXX W Paco Bueno -- Unit 11, Congress, AZ 85332$101,100
1921 Crossroads Blvd Unit 137, Clarkdale, AZ 86324
1921 Crossroads Blvd Unit 137, Clarkdale, AZ 86324$139,900