$125,000
- Land
- 1.84 Acres
- $67,935 per Acre
30 S Roosters Run Parcel J, Dewey-Humboldt, AZ 86327
30 S Roosters Run Parcel J, Dewey-Humboldt, AZ 86327$125,000
30 S Roosters Run Parcel J, Dewey-Humboldt, AZ 86327
30 S Roosters Run Parcel J, Dewey-Humboldt, AZ 86327$115,000
40087 W Salty Branch Trail, Seligman, AZ 86337
40087 W Salty Branch Trail, Seligman, AZ 86337$125,000
10370 E Desert Winds Way, Prescott Valley, AZ 86315
10370 E Desert Winds Way, Prescott Valley, AZ 86315$130,000
4604 S Indian Creek Rd, Prescott, AZ 86303
4604 S Indian Creek Rd, Prescott, AZ 86303$144,000
21500 Vista Royale Dr Unit 21, Wickenburg, AZ 85390
21500 Vista Royale Dr Unit 21, Wickenburg, AZ 85390$115,000
289 N Lee Blvd, Groom Creek, AZ 86303
289 N Lee Blvd, Groom Creek, AZ 86303$125,000
9180 E Wolf Rd Unit 3, Dewey, AZ 86327
9180 E Wolf Rd Unit 3, Dewey, AZ 86327$185,000
10690 E Woven Gold Way Unit 54, Prescott Valley, AZ 86315
10690 E Woven Gold Way Unit 54, Prescott Valley, AZ 86315$139,900
661 Skyline Blvd Unit 44, Clarkdale, AZ 86324
661 Skyline Blvd Unit 44, Clarkdale, AZ 86324$125,000
9540 Poland Rd, Humboldt, AZ 86333
9540 Poland Rd, Humboldt, AZ 86333$116,999
2050 Arizona 89a Unit 99, Cottonwood, AZ 86326
Julie Mills Epique Realty
$109,900
XXX W Puma Path Unit 199, Kirkland, AZ 86332
XXX W Puma Path Unit 199, Kirkland, AZ 86332$140,000
10651 E Prescott Dells Ranch Rd, Dewey-Humboldt, AZ 86327
10651 E Prescott Dells Ranch Rd, Dewey-Humboldt, AZ 86327$200,000
1462 Sierry Springs Dr, Prescott, AZ 86305
1462 Sierry Springs Dr, Prescott, AZ 86305$185,000