$429,900
- Land
- 125.7 Acres
- $3,420 per Acre
0 Mc 3005, Sugarloaf Township, AR 72687
0 Mc 3005, Sugarloaf Township, AR 72687$429,900
0 Mc 3005, Sugarloaf Township, AR 72687
0 Mc 3005, Sugarloaf Township, AR 72687$249,000
001-05060-008 Zone Ridge Ln, Yellville, AR 72687
001-05060-008 Zone Ridge Ln, Yellville, AR 72687$225,000
74 Grant St, Yellville, AR 72687
74 Grant St, Yellville, AR 72687$59,900
563-00031-000 N Woods Ct, Yellville, AR 72687
563-00031-000 N Woods Ct, Yellville, AR 72687$350,000
001-00912-001 Thousand Oaks Dr, Flippin, AR 72687
001-00912-001 Thousand Oaks Dr, Flippin, AR 72687$99,900
430 Zone Ridge Ln, Yellville, AR 72687
430 Zone Ridge Ln, Yellville, AR 72687$89,900
001-04716-000 Blueberry Ln, Yellville, AR 72687
001-04716-000 Blueberry Ln, Yellville, AR 72687$169,500
001-08866-000 Marion County 2084, Yellville, AR 72687
001-08866-000 Marion County 2084, Yellville, AR 72687$39,000
0 Cr 8060 Unit 26012217, Yellville, AR 72687
0 Cr 8060 Unit 26012217, Yellville, AR 72687$249,900
11952 Highway 14 S, Yellville, AR 72687
VICKI STOWE Arcadian Realty
$49,900
0 Mc 3024 Unit 26017605, Yellville, AR 72687
0 Mc 3024 Unit 26017605, Yellville, AR 72687$115,000
001-00472-000 Old Rush Creek Rd, Yellville, AR 72687
001-00472-000 Old Rush Creek Rd, Yellville, AR 72687$40,000
815 N Estes Ave, Yellville, AR 72687
Todd Ayers Re/Max Unlimited, Inc.
$250,000
348 Marion County 6034, Yellville, AR 72687
Saraphine Martinez Keller Williams Realty Premier
$50,000
Tract 3 Mc 8003, Yellville, AR 72687
Tract 3 Mc 8003, Yellville, AR 72687$199,900