$139,900
- Land
- 45 Acres
- $3,109 per Acre
9455 S Hwy 14, Yellville, AR 72687
9455 S Hwy 14, Yellville, AR 72687$139,900
9455 S Hwy 14, Yellville, AR 72687
9455 S Hwy 14, Yellville, AR 72687$349,000
1862 Marion County 2027, Yellville, AR 72687
Amanda Calleja Weichert, REALTORS-Market Edge
$125,000
313 M C 4042, Yellville, AR 72687
313 M C 4042, Yellville, AR 72687$56,900
3721 Thousand Oaks Dr, Yellville, AR 72687
3721 Thousand Oaks Dr, Yellville, AR 72687$169,000
9857 Arkansas 14 N, Yellville, AR 72687
ROBBY OWEN HOME AND RANCH REALTY, LLC
$124,900
11486 S Hwy 235, Yellville, AR 72687
11486 S Hwy 235, Yellville, AR 72687$110,000
TBD Pilots Cove Ln, Yellville, AR 72687
TBD Pilots Cove Ln, Yellville, AR 72687$49,000
001-05139-006 Marion County 3061, Yellville, AR 72687
001-05139-006 Marion County 3061, Yellville, AR 72687$90,000
00 Hutch Hill Rd, Yellville, AR 72687
00 Hutch Hill Rd, Yellville, AR 72687$93,900
6233 Arkansas 14 N, Yellville, AR 72687
6233 Arkansas 14 N, Yellville, AR 72687$129,000
1272 Ramblewood Trail, Yellville, AR 72687
1272 Ramblewood Trail, Yellville, AR 72687$96,500
001-05007-001 McKenzie Ridge Rd, Yellville, AR 72687
001-05007-001 McKenzie Ridge Rd, Yellville, AR 72687$1,000,000
4087 N 7 Hwy, Harrison, AR 72601
ROGER TURNER Roger Turner Realty, Inc.
$85,000
240 Goat Trail, Yellville, AR 72687
240 Goat Trail, Yellville, AR 72687$49,000
4886 Marion County 2059, Yellville, AR 72687
4886 Marion County 2059, Yellville, AR 72687$1,100,000
146 Nichols Cir, Yellville, AR 72687
Cheryl Adams Davenport Realty