$34,000
- Land
- 2.5 Acres
- $13,600 per Acre
001-05820-000 Marion County 8117, Yellville, AR 72687
001-05820-000 Marion County 8117, Yellville, AR 72687$34,000
001-05820-000 Marion County 8117, Yellville, AR 72687
001-05820-000 Marion County 8117, Yellville, AR 72687$49,900
761 Marion County 8054, Yellville, AR 72687
761 Marion County 8054, Yellville, AR 72687$649,900
121 Mc 3005, Yellville, AR 72687
JAMES 'BUDDY' BEBOUT BBB REALTY - UNITED COUNTRY
$249,900
11952 Arkansas 14, Yellville, AR 72687
Ashley Recktenwald ARCADIAN REALTY
$25,000
555-00002-000 Marion County 3063, Yellville, AR 72687
555-00002-000 Marion County 3063, Yellville, AR 72687$169,900
216 Renegade Ln, Yellville, AR 72687
216 Renegade Ln, Yellville, AR 72687$2,000,000
001-07419-000 Marion County 4003, Yellville, AR 72687
001-07419-000 Marion County 4003, Yellville, AR 72687$199,900
0 Mc 8060 Unit 25038361, Yellville, AR 72687
0 Mc 8060 Unit 25038361, Yellville, AR 72687$26,500
000 Jimmie Creek Trail, Yellville, AR 72687
000 Jimmie Creek Trail, Yellville, AR 72687$350,000
17 Vinewood Ln, Yellville, AR 72687
JAMES 'BUDDY' BEBOUT BBB REALTY - UNITED COUNTRY
$18,200
125-00033-000 Mc 6025, Yellville, AR 72617
125-00033-000 Mc 6025, Yellville, AR 72617$299,900
353 Autumn Ln, Yellville, AR 72687
JAMES 'BUDDY' BEBOUT BBB REALTY - UNITED COUNTRY
$29,900
001-05373-000 Deer Meadows Ln, Yellville, AR 72687
001-05373-000 Deer Meadows Ln, Yellville, AR 72687$270,000
001-08869-000 Mc 8118, Yellville, AR 72687
001-08869-000 Mc 8118, Yellville, AR 72687$750,000