$2,499,000
- Land
- 14.5 Acres
- $172,345 per Acre
11111 Cherry Croft Dr, Yucaipa, CA 92399
11111 Cherry Croft Dr, Yucaipa, CA 92399$2,499,000
11111 Cherry Croft Dr, Yucaipa, CA 92399
11111 Cherry Croft Dr, Yucaipa, CA 92399$1,275,000
11821 Raspberry Ln, Yucaipa, CA 92399
Joseph Shaw Shaw Real Estate Brokers
$1,250,000
39292 Oak Glen Rd, Yucaipa, CA 92399
Lavonne Webb RE/MAX ADVANTAGE
$109,900
10675 Bryant St Unit 7, Yucaipa, CA 92399
Lisa Dabney GARVER LENDING SERVICES
$335,000
35045 Avenue C, Yucaipa, CA 92399
Lori Bright REALTY ONE GROUP WEST
$1,600,000
32390 Avenue D, Yucaipa, CA 92399
Casey Garduno CENTURY 21 LOIS LAUER REALTY
$184,900
12655 2nd St Unit 13, Yucaipa, CA 92399
Monica Garcia COLDWELL BANKER LEADERS
$59,900
12177 3rd St Unit 47, Yucaipa, CA 92399
JOHN ALVARADO REALTY ONE GROUP ROADS
$659,999
33288 Colorado St, Yucaipa, CA 92399
Oscar Cervantes CITRUS HEIGHTS PROPERTIES
$549,900
32744 Texas Dr, Yucaipa, CA 92399
Lisa McDaniel Coldwell Banker Assoc Brkr-SC
$224,900
34111 Wildwood Canyon Rd Unit 2, Yucaipa, CA 92399
Amber Keith KELLER WILLIAMS REALTY
$499,000
11671 Indio Ct, Yucaipa, CA 92399
Kristopher Cowen Elevate Real Estate Agency
$900,000
12552 3rd St, Oak Glen, CA 92399
12552 3rd St, Oak Glen, CA 92399$84,000
12220 5th St Unit 205A, Yucaipa, CA 92399
LORI HAZELTON REAL ESTATE MASTERS GROUP
$105,000
34480 County Line Rd Unit 126, Yucaipa, CA 92399
SANDIE ROBINSON CENTURY 21 LOIS LAUER REALTY
$72,000
35011 Avenue E Unit 36, Yucaipa, CA 92399
MANDY NIBLACK COLDWELL BANKER KIVETT-TEETERS
$249,000
32276 Kentucky St, Yucaipa, CA 92399